Si u arrestua Robert Berisha në Gjermani?

By

Sonte në Prive nga ora 22:00, Robert Berisha është i ftuar në “5 datat” ku do të na rrëfejë detaje që nuk i dinim më herët për të.

Një nga ato është edhe arrestimi i tij në Gjermani. Si ndodhi dhe si ra këngëtari në pranga? Mund ta zbuloni sot.

Po ashtu Prive ka rezervuar për ju edhe shumë materiale tjera interesante që mund t’i shihni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm