Si sirenë, Dua Lipa shkëlqen në këtë fustan mbrëmjeje në Paris

By

Fansat e ndjekësit e saj në Instagram, janë mësuar ta shohin Dua Lipën zakonisht në fustane më “cool” e në veshje sportive.

View this post on Instagram

MY MY MY! our little cover of @troyesivan ‘s song for @deezer last night in Paris 💓 // cc @kaikainoise @thenaomiscarlettletter @ciaraeoconnor

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Por ajo na la pa fjalë me një fustan elegant, me të cilin duket sikur ka udhëtuar në kohë.

Dua Lipa, gjatë një performance në Paris, ka sjellë kohën e viteve të 20-ta, kur vajzat vishnin aso fustanesh dhe edhe me frizurën që ka, ngjanë si njëra nga bukuroshet e filmit “Great Gatsby”.

Fustani elegant i Duas, i hedh në pah linjat fantastike të këngëtares e cila ka kënduar gjatë mbrëmjes të së mërkurës, në Francë. /Prive.al

View this post on Instagram

Louvre by night // by @pixielevinson

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Artikuj të ngjashëm