Si janë raportet e Shqipes me vajzat e “Përputhen”? (VIDEO)

By

Shqipe Hysenaj ka folur për herë të parë pas përjashtimit nga “Përputhen” në një intervistë për Prive.

Në minutat e rezervuar për të, ajo tregoi shumë gjëra, mes tyre tregoi edhe se si qëndrojnë raportet e saj me vajzat e këtij shoë televiziv.

A flet me ato, çfarë ndodh në prapaskenën e këtij shoë dhe a e ka ndërmend të kthehet?

Këto por edhe shumëçka tjetër, kuptoni duke klikuar në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm