Si i pëlqejnë meshkujt Encës?!

By

Këngëtarja Enca Haxhia përflitet shumë për pozat seksi e për këngët hite por lajmet për jetën personale janë të pakta.

Ruensa është single që nga fillimi i karrierës dhe akoma nuk është zbuluar ndonjë i dashur i saj.

E duke qenë beqare, Enca ka kërkesat e saj për një mashkull e këngëtarja ka vetëm një kusht.

Për ti pëlqyer këngëtares mashkulli duhet të jetë i gjatë. Në postimin që ka bërë Haxhia fton ndjekësit e saj të etiketojnë të gjithë meshkujt e gjatë që njohin dhe ajo do ti kontrolloj që të gjithë.

E meqenëse ka bërë publik këtë postim presim e shohim nëse do të bëj të njëjtën gjë kur ta gjej të duhurin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm