Si e tërhoqi vëmendjen e reperit latin Soni Malaj? (VIDEO)

By

Këngëtarja Soni Malaj që në fillimet e saj, kishte tendenca latine në paraqitjet e saj e po ashtu edhe në këngët.

Kjo vajzë, sikur kishte ca gjene “latine” dhe ato i vërejti dikush.

Së fundmi Soni do të sjellë një bashkëpunim me një reper shumë të famshëm latin, Joel I cili ka bashkëpunuar edhe me reperë të famshëm si Daddy Yankee që u bë I njohur me Despacito.

Por çfarë pëlqen Joel nga Soni?

Këtë ai e thotë në një intervistë ekskluzive për Prive bashkë me Sonin, ku rrëfyen detajet e bashkëpunimit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm