Si do të tingëllojë kënga e re e Yll Limanit? (VIDEO)

By

Për të gjithë fansat e Yll Limanit ka një lajm shumë të mirë!

Ai ka përfunduar një këngë të re dhe së fundmi edhe ka prezantuar pak nga vija e saj melodike dhe teksti.

Në një video që ka ndarë në llogarinë e tij në Twitter, ai u ka prezantuar ndjekësve një sekuencë të shkurtër të këngës së re.

Kënga me sa duket do të mbajë titullin “Leje”, po detaje më të detajuara artisti ende nuk ka ndarë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm