Si do të dukej Enca në versionin e lodrës?! (Foto)

By

Këngëtarja Enca Haxhia njihet për natyrën e saj ekplicite por njëkohësisht dhe shumë e butë. Këtë përshtypje të lënë postimet e saj në mediet online.

Së fundmi në SnapChat, këngëtarja ka publikuar një imazh të një arushi lodër.

“Nëse do të isha lodër” – ka shkruar Enca në fotografinë e postuar në këtë rrjet social.

Ndërkaq përtej kësaj, Haxhia ka finalizuar projektin e saj më të ri që pritet të publikohet gjatë këtij muaji e që mban emrin ‘Dreq’./Prive

enca

Artikuj të ngjashëm