Shyhrete Behluli tregon çka nuk i pëlqen tek vetja (VIDEO)

By

Këngëtarja e muzikës popullore Shyhrete Behluli ka treguar çfarë nuk o pëlqen tek vetja.

Gjatë intervistës më të shkurtër të Prive në sezonin e ri, këngëtarja foli rreth moshës, të ardhurave, bashkëshortit dhe shumë gjëra të tjera.

Përgjigjet e saj ishin shumë interesante.

Për të kuptuar disa të fshehta të Shyhretës, klikoni mbi videon e mëposhtme e cila ua zbulon ato./Prive.al

Artikuj të ngjashëm