Shyhrete Behluli e Learta Jakupi sfidohen, sa e njohin njëra tjetrën?

By

Ato gjithmonë kanë promovuar një raport shumë të shëndoshë në mes vete.

Këngëtarja Shyhrete Behluli dhe sopranoja Learta Jakupi që është nusja e saj, janë sfiduar dje në emisionin e Bieta Sylës “Ftesë në Pesë”.

Këngëtaret së bashku, kanë bërë një lojë ku ju kërkua të dyjave që të japin përgjigje në disa pyetje, të cilat u dedikoheshin herë njërës e herë tjetrës.

Përmes kësaj loje po tentohej të kuptohej se sa e njohin ato e njohin personalitetin e shoqja shoqes!

Artikuj të ngjashëm