Shyhrete Behluli dhe Adnan Daci i këndojnë ‘Qikës së Kosovës’

By

‘Qika e Kosovës’ është projekti muzikor që bashkoi Shyhrete Behlulin dhe Adnan Dacin.

Kënga u realizua me videoklip dhe mban vulën e MProduction.

Dëgjojeni të plotë në linkun e mëposhtëm! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm