SHUMË PAK TË PRANISHËM NË VARRIMIN E LILIANA ÇAVOLLIT! (FOTO)

By

Këngëtarja Liliana Çavolli ndërroi jetë në orët e para të së shtunës e ndërsa sot u bë varrimi i artistes.

Pavarësisht faktit që njihet si një ndër zërët më të mirë shqiptar të këngës së lehtë dhe qytetare të pranishëm në varrim ishin shumë pak persona, madje mungoi edhe Ministri i Kulturës.

Të pranishëm nuk ishin as kolegë nga gjenerata e saj.

Prive sjell disa fotografi nga varrimi i Liliana Çavollit./Prive.al

2 3 4

Artikuj të ngjashëm