ELHAIDA VJEN NË PRISHTINË PËR TË PROVUAR FUSTANIN!

By

Këngëtarja Elhaida Dani e cila do ta përfaqësoj kombin shqiptar me datë 19 maj në Eurosong gjatë të dielës ka qëndruar në Prishtinë.

Kjo vizitë erdhi për të provuar fustanet që do vesh gjatë ceremonisë muzikore të Europës.

Valdrin Sahiti është përzgjedhja e Danit për veshjen që do identifikoj atë në këtë kompeticion.

Detaje më shumë rreth paraqitjes së saj dhe elementeve pjesëmarrës Elhaida i shpalos të shtunën në Prive./Prive.al

elhaida 2 elhaida

Artikuj të ngjashëm