Shpërthimi i pandemisë ka pezulluar projektet e Gold AG me këta artistë

By

I ftuar në Prive së fundmi ishte Gold AG.

Ai natyrisht që foli edhe për projektet e tij të cilat mbetën pezull si pasojë e përhapjes së koronavirusit dhe masat e vendosura nga qeveria.

Reperi kishte disa projekte në punë e sipër me disa artistë shqiptarë.

Zbulojini në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm