Shpati po bëhet baba? – Flet e fejuara e tij Selvija

By

Së fundmi në disa media shqiptare qarkulloi lajmi se Shpat Kasapi dhe e fejuara e tij Selvija po bëhen prindër.

Ky lajm në fakt nuk është i vërtetë.

Selvija e ka demantuar shtatzëninë për iconstyle duke thënë se në repartin e gjinekologjisë ishte për kontroll rutine pasi dikush e pa atë aty dhe aludoi për shtatzëni.

Megjithaë, dëshira për të pasur fëmijë, Selvija tha se është shumë e madhe./Prive.al

Artikuj të ngjashëm