Shpat Kasapi paralajmëron projektin e ri muzikor

By

Këngëtari Shpat Kasapi ka realizuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Fol”, dhe do të publikohet me datë 11 korrik në ora 16:00.

Projekti është realizuar nga “EurolindiMusic”. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm