Shpat Kasapi merr të fejuarën në videoklip? (FOTO)

By

Së shpejti publikohet një projekt i ri muzikor nga Shpat Kasapi.

Artisti nga Shkupi ka njoftuar në rrjete sociale së kënga me videoklip do të lansohet në fund të muajit.

Por a do të jetë e fejuara e tij në video?

Fansa të shumtë e kanë pyetur këngëtarin në Instagram dhe ai nuk hezitoi të japë një përgjigje.

Lexoni më poshtë çfarë tha Shpati./Prive.al

Artikuj të ngjashëm