Rene bën një hap të madh, ja ku ishte ajo sot (FOTO)

By

Vajza e famshme e këngëtares Nora Istrefi, ditë më parë mori zemrat tona me vallëzimin e saj gjatë pushimeve në Turqi.

Ajo është një fëmijë shumë i gjallë dhe simpatik, e shumë e lëvizshme.

Bukuroshja 2 vjeçare Rene, dita ditës po rritet e bashkë me të edhe flokët. Vajzën e saj të vetme, këngëtarja tani e ka dërguar për një frizurë të re.

Ishte koha që Rene të bënte prerjen e parë të flokëve, ngase dukej qartë qa balluket po i binin mbi sy.

Qysh tash ajo ka filluar t’i frekuentojë sallonet e bukurisë, e të bëjë prerje të bukura flokësh. Në profilin e saj në Instagram, këngëtarja ka publikuar një fotografi me frizurën e re të vogëlushes Rene. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm