Shkurte Fejza sjell këngë për rapsodin e shquar popullor (VIDEO)

By

Shkurte Fejza ka lansuar projektin e ri muzikor i cili i dedikohet rapsodit të shquar popullor, Dervish Shaqës.

“Kangë për Dervish Shaqen” u shkrua nga Gjokë Besi, ndërsa për muzikën u kujdes Shkurte Fejza dhe Kole Susaj.

Kënga është punlikuar në Youtube dhe më poshtë e keni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm