Çfarë thotë Shawn Mendes për ndarjen e tij me Camila Cabello?

By

 

Camila Cabello dhe Shawn Mendes u ndanë nëntorin e kaluar pasi ishin në një lidhje për dy vite.

Shawn Mendes po ndihet nostalgjik për ndarjen e tij të fundit.

Teksa fliste për muzikën e tij të re, këngëtari 23-vjeçar kanadez nuk mund të mos reflektonte për jetën e tij pas ndarjes nga ish e dashura e tij, Camila Cabello.

Këngëtari i hitit “Treat You Better”, postoi një video në Twiter, ku tregon se si tekstet e tij të reja pasqyrojnë betejat e tij në jetën reale.

“Ju nuk e kuptoni kur po ndaheni me dikë … të gjitha – kjo vjen pas saj,” tha ai. “Cila është si, kë të telefonoj kur jam, si në një atak paniku, kë të telefonoj kur jam, si në buzë, e dini? Dhe mendoj se ky është realiteti që jam disi vetëm tani, më në fund jam vetëm dhe e urrej këtë… ky është realiteti im, e dini”.

Nëntorin e kaluar, Shawn Mendes dhe Camila Cabello, njoftuan se ishin ndarë pas dy vitesh lidhje, duke pretenduar se në atë kohë ata “do të vazhdonin të ishin miqtë më të mirë”.

Në fillim të këtij muaji, ish-këngëtarja e Fifth Harmony u shfaq për të folur për ndarjen e saj nga Mendes përmes këngës së saj më të re, “Bam Bam”.

Dueti i saj me Ed Sheeran paraqet këngën e saj për mënyrat në të cilat jeta mund të ndryshojë pas një ndarjeje.

“Ti the se e urreje oqeanin/Por je duke surfinuar tani/Thashë se do të të dua për gjithë jetën/Por sapo e shita shtëpinë tonë,” këndon Cabello në tekstin e hapjes.

Rastësisht, Mendes ndau foto të tij duke surfuar në Instagram disa ditë pas ndarjes së tyre, pavarësisht se u tha fansave vite më parë se “frika e tij më e çuditshme” përfshinte një sulm të plotë paniku ndërsa notonte në oqean gjatë natës.

Ndërkohë, Cabello shiti rezidencën e saj me tre dhoma gjumi në Los Angeles në dhjetor, një muaj pasi ajo dhe këngëtari u ndanë.

 

Artikuj të ngjashëm