Sfida e energjisë shkakton shumë të qeshura brenda shtëpisë së BBVK

By

Banorëve të Big Brother VIP Kosova, u është prezantuar sot sfida e re e energjisë, ndërsa e njëjta do të kryhet duke luajtur me nga dy konkurrentë që rrotullojnë rrathët.

Kësisoj, dy prej tyre, Stresi dhe Artani, kanë zhvilluar sfidën me rrathë, ndërsa kanë ngjallur të qeshura tek banorët e tjerë, me mënyrën se si kanë lozur.

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm