Kidda kërkon ndihmën e fansave për këtë gjë

By

Artisti shumë i dashur Kidda është në përgatitje e sipër për albumin e tij të ri.

Dhe pikërisht këtu ai ka nevojë për ndihmën e fansave të tij. Kidda kërkon rekomandime nga fansat e tij kreativë për titullin e albumit.

Ai publikoi një postim në llogarinë e tij në Instagram ku u drejton pyetjen fansave, “Titulli i albumit?”

View this post on Instagram

A post shared by KIDDA (@theonlykidda)

Kujtojmë se ai ishte i ftuar në Prive muaj më parë ku hapi dyert e shtëpisë dhe na zbuloi shumë të pathëna.

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm