Gjëja më e shtrenjtë të gardërobën e Art Rushitit kushton mijëra euro

By

Këngëtari, Art Rushiti ishte i ftuar së fundmi në Prive për intervistën e tij të parë “60 sekonda”.

Në pak sekonda ai na zbulon se kë e cilëson si artistin me stil më të mirë, ku shpenzon më së shumti para, dhe ku e sheh veten nëse jo në muzikë.

Më tej ai zbuloi se artikulli më i shtrenjtë në gardërobën e tij kushton mijëra euro.

Ndiqni të plotë intervistën në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm