Sevdai Radogoshi na kthen mbrapa në vitin 1973 me rrëfimin e tij

By

Në ‘5 datat’, së fundmi ishte aktori shumë i dashur shqiptar, Sevdai Radogoshi apo siç publiku e njeh, Qumili.

Ai foli për disa momente shumë të rëndësishme në jetën e tij në mesin e tyre, edhe për herën e parë kur u ngjit në skenë në vitin 1973 kur ishte vetëm një adoleshent.

Për më tepër, në një rrëfim shumë të sinqertë të artistit, ai flet edhe për raportin me motrën.

Kohë më parë, në media u raportua se aktori e rrahu motrën dhe rreth kësaj çështje, Qumili foli më gjerë.

Një rrëfim që na prezanton në një dritë krejt ndryshe artistin me të cilin u rritën gjenerata, nuk duhet humbur!

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm