Selvije Jao reagon e revoltuar: “Askush nuk ka të drejtë të flasë në emrin tonë”

By

Shpat Kasapi dhe Selvije Jao janë çifti i ri në radarin e të gjithëve.

Vetëm pak ditë më parë ata kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre në fshehtësi të plotë.

Së fundmi, në portale dhe media sociale qarkullojnë fjalë që ta të dy po bëhen prindër dhe kjo është arsyeja pse u anulua dasma e madhe që ishte përfolur.

“Jam zgjuar me urimet qe do behem nene! Jam zgjuar me thirrjet e familjareve qe me kane qortuar se pse nuk u kam treguar atyre se ne presim femije! Se ne kemi anuluar darsmen! Ndonjeher ndegjon fjale. Ju lutem portale ndaloni per ty qe as ti nuk i din me lajmet e rreme! per veten tende!!!!! Ju lutem ndaloni së përmenduri gjënë më të shenjte qe munde te te falë Zoti. Vec un e Shpati e dim cka do bejm e cka jemi duke bere e cka duhet te tregojm per publikun!.Askush ska te drejt te fol ne emer tonin! Ndonjeher ndegjon fjale per ty qe as ti nuk i din per veten tende!!!!!

Ne vend qe te suportoni 1 artist qe ka publikuar kenge te reja,ju suportoni fjalet e tjereve,pa pasur asnje baze e fakt! Zoti u ndihmoft e ua shtoft respektin per jetën e të tjerëve”, shkruan Selvija.

Artikuj të ngjashëm