S’do ta besoni sa muajsh shtatzënë ishte Arbenita në këtë foto

By

Çifti, Fero dhe Arbenita kanë kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë, dhe tani janë në pritje të ëmbël.

Ata po presin fëmijën e parë dhe burime të afërta për Prive, kanë zbuluar se është vajzë.

Me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, modelja zbuloi se pritjes së ëmbël po vie fundi meqenëse ajo është në muajin e tetë të shtatzënisë.

Së fundmi ajo ndau një fotografi e veshur me një fustan të zi gjatë një kampanje brendi, ndërkohë që modelja ishte shtatzënë. Në postimin e saj ajo zbuloi se aty kishte qenë tre muajsh shtatzënë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm