S’do ta besoni me kë e krahason veten Majk!

By

Majk aktualisht gjendet në Austri, përkatësisht në Vjenë.

Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtari përmes Instagramit ku ka postuar fotografi në instastory.

Ai udhëtoi drejt këtij shteti për një koncert sonte.

Por para se të arrinte në hotel, Majk lëshoi një selfie mbi të cilën shkroi ‘Ragnar’, duke bërë kështu krahasimin e vetes me aktorin e njohur.

Ragnar, është emri i personazhit kryesor në serinë filmike ‘Vikings’.

Me sa duket, këngëtari për shkak se është biondë ka marrë komente për ngjashmëri me të.

Shikoni fotografitë e mëposhtme dhe vlerësojnë vetë./Prive.al

Image result for ragnar

Artikuj të ngjashëm