Santiana kujton kur Tirana u ‘pushtua’ nga karkalecat

By

Santiana u ka treguar një histori interesante Bucit, Mirdoni dhe Ardit.

Ajo u tha atyre se kur kishte qenë një herë në Tiranë më parë, ishte vërshuar qyteti nga karkalecat

Më pas Bucit, Ardi dhe Mirdoni qeshën me të dhe e ngacmuan, duke i thënë se ata janë karkalecat patën protestë.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë:

Artikuj të ngjashëm