Meda publikon dy klipe menjëherë

By

Para pak dite i’u njoftuam se Meda ka filluar punë për albumin e tij të ri e prandaj edhe këngët e shpeshta nuk do të mungojnë.

Sot, artisti ka publikuar dy projekte të reja, “Bye Bye” dhe “Bela”.

Të dy projektet janë krijuar në studion Massive Production e teksa tekstet nga Ghulo./Prive.al

Artikuj të ngjashëm