Sa vite bëjnë bashkë shqiptari me yllin botëror?!

By

-Sa bukur Mario.

-Mashallah,shumë bukur.

Eshtë po ky dialogu i famshëm që jo shumë kohë më parë mori vëmendjen e plotë të rrjeteve sociale.

Protagonistët e saj Mario Dedivanovic,shqiptari nga Mali i Zi ose ndryshe i njohur edhe si grimeri personal i yllit botëror televiziv,Kim Kardashian festojnë plotë një dekadë së bashku.

Këta të fundit në një intervistë të realizur së bashku,vihen në provë se sa mirë e njohin njëri-tjetrin dhe cka mund të vërejmë është se që të dy kanë një afërsi mjaft të madhe mes vete.

Vlen të theksohet se Kimi është ajo që vazhdimisht komentohet dhe komplimentohet për grimin e saj,e duke e ditur se pas tij qëndron një shqiptar,kjo na bënë të ndihemi mjaft mirë./Prive.al/

mario

Artikuj të ngjashëm