Dëgjoni pak nga kënga e parë e Medës për këtë vit

By

Dëgjoni pak nga kënga e parë e Medës për këtë vit

Në dhjetor të vitit që lamë pas, Meda lansoi dy këngë të reja. Njëra ishte solo me titullin “ish dashnia”, ndërkaq tjetra më titull “Cop Cop” erdhi në bashkëpunim më Vjollca Haxhiun.

Tani këngëtari ka gati një këngë tjetër, dhe ndonëse ai nuk ndau detaje të lansimit, publikoi një video që prezanton pak nga kënga e re.

Kënga e re titullohet “Jeta e natës” dhe mund ta dëgjoni në postimin e tij në Instagram.

Kujtojmë se Meda së fundmi ishte i ftuar në një intervistë për NIN me Alaudin Hamitin ku na zbuloi shumë nga jeta e ti personale dhe profesionale. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm