Sa paguhet në BBVK? Jonida zgjedh të përgjigjet kështu

By

Big Brother VIP Kosova po prezantohet nga dy moderatorët e njohur, Jonida Vokshi dhe Alaudin Hamiti.

E Jonida është pranë fansave të saj edhe përmes Instagramit, ku edhe u është përgjigjur pyetjeve të shumta të tyre, përcjell Klankosova.tv.

Njëra ndër pyetjet ishte se sa paguhet ajo në Big Brother, pyetje të cilës Jonida iu përgjigj.

“E bëj për pasion”, është shprehur Jonida me të qeshur në përgjigjen e kësaj pyetje.

Artikuj të ngjashëm