Sa kushton Ferrari që e bleu Butrint Imeri për Bajram?

By

Këngëtari Butrint Imeri festën e Fitër Bajramit e ka pritur në mënyrë të veçantë.

Kjo pasi që ai i ka bërë vetes një dhuratë luksoze – veturë të markës Ferrari.

Vetura e re e Butrintit e tipit Ferrari SF90 Spider kushton rreth 850 mijë euro.

“Unë dhe kësylkuqja ime e re Rari ju urojmë Fitër Bajramin”, ka shkruar ai në një postim në Instagram, teksa u pa duke pozuar mbi veturën e re.

E gëzofsh Butrint!

 

Artikuj të ngjashëm