Sa kushtoi veshja e Norës në dasmën e Gjikos?

By

Nora Istrefi tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me veshjen e saj në dasmën e Gjikos dhe Elitës, dy ditë më parë.

E veshur me fustan të kuq, të çarë anash, Nora dukej shumë sensuale, e ndërsa duket se për këtë paraqitje këngëtarja ka shpenzuar goxha.

Faqja “whattheywearin” tregon se për këtë veshje Nora ka shpenzuar 2315 Euro, 865 Euro për sandalet dhe 1450 Euro për çantën, pa llogaritur vlerën e fustanit të Valdrin Sahitit.

Artikuj të ngjashëm