Sa është rritur vajza e Aurela Gaçes?! (VIDEO)

By

Këngëtarja Aurela Gace tashmë është në pritje të fëmiut të saj të dytë. Ajo është  mjaft aktive në rrjete sociale sa i përket publikimeve të ndryshme të aktiviteteve të saj muzikore dhe jo vetëm megjithatë personalja për të vazhdon të mbetët e tillë.

Ajo është shumë e rezervuar sa i përket ekspozimit të familjes së saj, bashkëshortit dhe vajzes Grace.

Duke mos ndarë me fansat e saj dhe ndjekësit në rrjete sociale rritën e vajzës, në një video të fundit mund ta kuptoni që Grace tashmë është bërë një zonjushë e vërtetë.

Ajo madje po ndjekë udhëzimet e së ëmës për mrekulli duke përsëritur një nga shprehjet e famshme “Kupa me kapak, kupa pa kapak”./PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm