Shuma marramendëse që Agnesa Vuthaj shpenzoi në një veshje

By

Miss Kosova dhe Miss Shqipëria tani një sipërmarrëse e suksesshme, Agnesa Vuthaj, është shumë aktive në llogarinë e saj në Instagram, ku promovon stilin e saj të jetës dhe na servirë veshje nga përditshmëria e saj, e shumë çka tjetër.

Së fundmi ajo është paraqitur me një veshje stil monogram – njëngjyrëshe – në të zeza.

Sipas llogarisë në Instagram, “What.they.wearin”, palltoja që ajo ka veshur është nga Louis Vuitton i kushtoi (3,600€), çanta Hermes Crocodile Mini Kelly 2 (36,500€), syzet Linda Farrow (1,105€) dhe ora Rolex modeli Lady DateJust 28 (10,300€).

Në total kap shifrën e më shumë se 50 mijë eurove! /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Agnesa Vuthaj (@agnesavuthaj)

Artikuj të ngjashëm