S4MM po rikthehet!

By

Pas një kohe goxha të gjatë, S4MM po rikthehet në muzikë.

Lajmin e ka zbuluar vet reperi nga Kumanova i cili u distancua nga estrada pasi u bë baba.

Ai postoi një fotografi të re dhe krah saj bëri të ditur se një projekt muzikor vjen së shpejti.

Nëse nuk e mbani në mend, artisti u bë i njohur me hitin e tij ‘Medelina’.

Artikuj të ngjashëm