Yjet në fëmijëri para se të ishin të famshëm

By

Shikimi i fotove nga periudha e fëmijërisë, për secilin prej nesh përbën një moment sa qesharak edhe mjaft interesant.

Rikthimi në periudhën më të mirë të jetës ngërthen në vete një kolazh kujtimesh, shumica prej të cilave të bukura. Por si dukeshin artistët tanë në fëmijërinë e tyre?

Disa nuk kanë ndryshuar edhe aq kurse të tjerë janë vështirë për t’u njohur. Ne ju sjellim disa prej tyre.

Screenshot_2015-10-20-17-34-23
Ky është Ermal Fejzullahu, i njohur për shumëkë në vitet e 90-ta me hitet e tij të këngëve për fëmijë. Më shumë dallim mund të themi se ka kur krahasohet tani dhe kur ishte në të 20-tat sesa si fëmijë.
Screenshot_2015-10-20-17-33-35
Genta Ismajli, që në fëmijëri ka dëshmuar energjinë dhe elasticitetin e saj. Shpirti impulsiv nuk e ka lënë të shkrepë foto të rëndomtë as atëherë.
Screenshot_2015-10-20-17-35-44
Mund të mos besohet por kjo është Bleona! GJithmonë që në vegjëli adhuruese e skenës dhe koncerteve.
Screenshot_2015-10-20-17-33-02
Dafina Zeqiri, me një buzëqeshje të ëmbël pozon para kamerës.
Adelina Ismaili 14 vjeçare në videoklipin e  këngës së saj "I din Meta punët e veta".
Adelina Ismaili 14 vjeçare në videoklipin e këngës së saj “I din Meta punët e veta”.
'Shumë pis' që nga fillimi. Ledri në një prej ditëlindjeve të tij.
‘Shumë pis’ që nga fillimi. Ledri në një prej ditëlindjeve të tij.
Kjo është Dhurata Ahmetaj në një prej fotove të fëmijërisë.
Kjo është Dhurata Ahmetaj në një prej fotove të fëmijërisë.

Artikuj të ngjashëm