S4M rikthehet në Instagram me një iniciativë tejet interesante

By

24 orë ishte pa posedimin e llogarisë së tij në Instagram.

Por hakerave të S4M nuk iu zgjati shumë, dhe ai e mori sërish llogarinë tij, mirëpo jo siç e kishte.

Reperit iu fshinë të gjitha fotografitë, e këtë fillim të ri e nisi me një fushatë ndryshe.

Artisti vendosi ti mbështes gjithë artistët e rinj të zhanrit rep duke shpërndarë projektet e tyre.

Kjo iniciativë u mirëprit nga fansat e po ashtu edhe nga reperët e rinj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm