RYVA NIS XHIRIMET!

By

Këngëtarja Ryva Kajtazi është duke finalizuar projektin e ri. Kënga është përpunim i një produkti muzikor të krijuar vite më parë.

Përpos përpunimit, Kajtazi këtë projekt e sjell në bashkëpunim me Tarabuka Band dhe Dj Star.

Kënga ka përfunduar dhe tashmë kanë nisur edhe xhirimet për videoklip. Ndërsa lokacioni që kanë zgjedhur është në bregdet.

Klipi do të publikohet shumë shpejt./Prive.al

Artikuj të ngjashëm