Rrëfime e sfida: Mos humbisni Prive këtë të shtunë! (VIDEO)

By

Prive vjen këtë edicion prapë me materiale shumë interesante.

Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli respektojnë vetë-izolimin dhe rrëfejnë për ditët e tyre nga karantina.

Si po i kalon këto ditë larg Bleros, Afrona Dika?

Këtë edicion “60 sekondat” rezervohen për Haxhi Krasniqin.

Angela Martini iu përgjigjet fansave në “Kutia e Pyetjeve”.

Çifti i famshëm, Teuta dhe Adonisi bëjnë një sfidë të çifteve.

Këto materiale e shumë të pathëna të tjera, vetëm në Prive me Liberta Spahiun si gjithmonë çdo të shtunë në Klan Kosova nga ora 19:00. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm