Majk e provon me spanjollishten në duetin me Ledrin

By

Më në fund, projekti i Majk dhe Ledrit ka parë dritën e publikimit.

Kënga që përflitet prej kohësh se është gati, është nxjerrë sot në ora 17:00, sipas paralajmërimit paraprak të djemve.

Ndiqeni të plotë më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm