Ronela tregon pse nuk e lansoi këngën ‘Aventura’

By

Ronela Hajati ka treguar arsyen se pse nuk e nxori projektin e paralajmëruar muaj më parë me titull ‘Aventura’.

Në instastory, artistja u pyet nga dikush rreth kësaj dhe ajo nuk hezitoi të përgjigjej.

Ronela tha se ‘kënga është shumë e çmendur’ për ta publikuar tani pa ndryshuar situata e krijuar nga pandemia.

Lexoni më poshtë përgjigjen e saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm