Ronela s’ndalet, së shpejti del me EP me 7 këngë

By

Pas një viti të suksesshëm, Ronela Hajati ka zbuluar surprizën e radhës.

Ajo ka njoftuar adhuruesit e saj se po punon në EP e cila përmban 7 këngë brenda.

Artistja tha se ky mini-album do të dalë gjatë nëntorit dhe ka material shpirti.

Deri në lansimin e EP-së së parë, Ronela tha se me fansat do shihen në koncerte.

Lexoni postimin e plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm