Ronela Hajati tregon nga çfarë frikësohet (FOTO)

By

Ronela Hajati ka treguar nga çfarë frikësohet.

Pasi bëri një pyetje për ndjekësit në Instagram, edhe këngëtarja përgjigjej për vete.

“Më trego sekretin tënd më të madh”, ishte pyetja që ua bëri Ronela, ndjekësve.

Dikush i tha “kam fobi lartësinë dhe errësirën, po ti?”.

Këngëtarja nuk ngurroi të përgjigjej dhe tha: “lartësinë tmerr, errësirën e kam qejf”.

Nëse nuk e dini, këto ditë pritet të dalë kënga e saj më e re me titull “Pa dashni”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm