Learta dhe Kushtrimi i bëjnë këtë dhuratë vetes për përvjetor të martesës

By

Sot katër vite u zhvillua një prej dasmave më të komentuara, ajo e Leartës dhe Kushtrimit.

Në këtë përvjetor, Learta është treguar e kujdesshme duke kujtuar datën e veçantë përmes një postimi.

View this post on Instagram

The most wonderful thing I decided to do was share my life and heart with you ❤️30.09.2016❤️ #kushtrimdhelearta

A post shared by Learta Jakupi (@leartajakupi) on

“Gjëja më e mrekullueshme që kam vendosur të bëj është të ndaj jetën dhe zemrën me ty” – shprehet Jakupi.

Por, jo vetëm kaq.

Çifti kanë vendosur t’i bëjnë vetes një dhuratë. Në kushte pandemie ku fluturimet janë të kufizuara, Kushtrimi dhe Learta për përvjetor të martesës kanë marrë rrugë drejt Stambollit, të dy, kësaj here pa djalin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm