Ronela Hajati tregon me kë po ‘vuan’ në karantinë

By

Në Shqipëri situata është më shqetësuese duke marrë parasysh numrin e të prekurve dhe masat mbrojtëse që ka marrë qeveria e vendit.

Shumë familje e njerëz janë karantinuar për sigurinë e tyre dhe të tjerëve, përfshirë këtu edhe këngtëaren Ronela Hajati.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo aktivizoi opsionin për pyetje nga ndjekësit si mënyrë për t’u argëtuar sadopak.

Një nga ndjekësit e pyeti se ‘kush është bashkëvuajtësi juaj në karantinë?” dhe Ronela zbulon se ajo është vetë izoluar më nënën e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm