Ronela Hajati thumbon hitet verore të kolegëve të saj

By

Përfaqësoi Shqipërinë në edicionin e fundit të Eurovision dhe më pas Ronela debutoi në industrinë italiane të muzikës me këngën e re.

Së fundmi aji publikoi një postim në Instagram ku thotë se gati të gjitha këngët verore tingëllojnë njëlloj.

“A e kam gabim nëse them që 90% e këngëve të kësaj vere janë një lloj. Mu duk sot sikur një këngë ishte e gjatë nja 15 minuta kur në fakt ishin ndërruar nja 5 këngë”, shkroi Ronela.

Artikuj të ngjashëm