Roberti në një moment të bukur me Tianin (FOTO)

By

Është djali i parë në familje pas katër mbesave dhe rrjedhimisht, Tian Patris Berisha ka një vëmendje pak më të shtuar.

Tiani, i biri i këngëtares Tuna Sejdi dhe Patris Berishës ka qenë shkaku që të njihemi me vëllain e madh të Patrisit dhe Robertit, Polinikun i cili nuk ishte shfaqur më herët.

Por duket se për argëtim dhe kohë me nipin, anash nuk po mbet as Roberti.

Ky i fundit sa herë që ka kohë ndan momente për Tianin e vogël të cilat edhe i poston në rrjete sociale, njejtë si kjo foto e ndarë pasditen e sotme me ndjekësit e tij në Instagram.

Nipi dhe axhi duken për mrekulli. /Prive.al/

Roberti me nipin, Tianin

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

Artikuj të ngjashëm