Reneè shumë cool në veshjet e reja

By

Nora Istrefi është njëra ndër këngëtaret e estradës që i kushton kujdes të vecantë pamjes së saj.

Gjithnjë në formë të mirë trupore, e veshur me shumë stil dhe duke ndjekur hapat e fundit të dizajnerëve botërorë, Nora ka shije të hollë për modën.

Në mënyrë të tillë kujdeset edhe për vajzën e saj të vetme Reneè, të cilën e ka veshur me shumë stil gjatë një mbrëmjeje.

Me një setër ngjyrë rozë, me xhinse dhe atlete, Renee dukej me shumë stil teksa luante me bashkëmoshatarët e saj në një kënd lodrash. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm