EVI MERR GUXIMIN!

By

Këngëtarja Evi Reci e cila para pak muajsh ishte pjesë e Dancing With The Stars tashmë ka gati këngën e re.

Për këtë projekt kanë punuar në muzikë, Mixey e për tekst Rrona Nishliu.

Kënga titullohet ‘Merr Guximin’ dhe premierën mund ta ndiqni sonte në Prive./Prive.al

Artikuj të ngjashëm